Soğuk Lipoliz

Soğuk lipofiz tedavisi nedir, hangi bölgelere uygulanır?
Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan tedavidir.
Cinsiyet farkı gözetmeksizin bir çok kişinin sorunu malum istenmeyen bölgesel yağlardır.Hareketsiz yaşam,sağlıksız ve dengesiz beslenme,stres gibi faktörler bölgesel yağlanmanın oluşumu kolaylaştırır.Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorun da bir o kadar artmaya devam ediyor.
Bölgesel yağlardan kurtulmak için en faydalı yöntemlerin başında soğuk lipoliz geliyor.Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları, belirli dereceye kadar, etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutarak , zarlarını eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından emilerek yok edilmesi esasına dayanan bir vücut biçimlendirilme yöntemidir.Yöntem kolay ve acısızdır.
Yöntemde 45 dakika boyunca tedaviye devam edilirken, hasta bir yandan dinlenir. 45 dakikadan sona erdiğinde, cihaz işlemi durdurur ve hasta hemen normal hayatına geri dönebilir.  Sonuçlar uygulamadan hemen sonra çok hafif olarak başlar ve en iyi sonuçlar 2 ila 4 ay sonrası alınır.
UNUTMAMALIYIZ!!!
UYGULAMA KALICI BİR YÖNTEMDİR. ANCAK SAĞLIĞIMIZI, YAŞAM ŞEKLİMİZİ VE BESLENME ALIŞKANLIKLARIMIZI KONTROL ALTINDA TUTMAZSAK ÖNCEKİ VÜCUT FORMUMUZA GERİ DÖNÜŞ KAÇINILMAZDIR
Uygulama Görüntüleri

Etiketler:

Whatsapp Destek