SlimFit Yüz Toparlama

SlimFit Yüz Toparlama işleminde kullanılan radyofrekans termal dalgalar, vücudun doğal iyileşmesini uyaran minimum termal hasar oluşturmak için cilt dokusunu ısıtır. Zamanla bu iyileşme süreci, yeni kolajen ve elastin liflerinin üretimini teşvik ederek cildi pürüzsüzleştirir, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Yeni kolajen fibroblastlar, gevşek veya hafif sarkmış cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm verir, cilt dokusunu ve gevşekliği iyileştirir. Yüksek RF enerjisi, yağ hücrelerini hedeflemek ve ısıtmak için dokuya daha derin bir şekilde verilebilir ve bu da yağ hücrelerinin küçülmesine ve doğal olarak çözünmesine neden olur.

SlimFit Yüz Toparlama Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

SlimFit Yüz Toparlama uygulamasının yaygın tedavi alanları arasında göz altı ve çevresi, ağız çevresi, dudak, çene, çene hattı, boyun ve dekolte bölgesi bulunur. Çoğu hasta, 14-28 gün arayla planlanan 2 ila 4 seans tedavi alır. Seanslar, uygulanan bölgeye göre genellikle 15-60 dakika sürer.

Fethiye Cansu Estetik ve Güzellik Salonu olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile SlimFit Yüz Toparlama uygulama hizmeti vermekteyiz. Sizde Fethiye de SlimFit Yüz Toparlama ile ilgili hizmet almak isterseniz. Bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.
Fethiye Cansu Estetik ve Güzellik Salonu

Uygulama Görüntüleri
Whatsapp Destek