360 Cryo Lipoliz

360 cryo lipoliz Kişinin yağ dokusundaki kalınlığa bağlı olarak aynı bölgeye 1-3 seans arasında uygulama gerekebilir. Aynı gün birden fazla bölgeye uygulama yapılabilir.

Cryo lipoliz Gelişmiş Zayıflama Cihazının Fonksiyonları

1. Vücut zayıflama. Vücut hattı yeniden şekillendirin.
2. Selülit giderimi.
3. Lokal yağ uzaklaştırma.
4. Lenf drenajlı.
5. Cilt sıkılaştırma.
6. Kan dolaşımını artırın.
7. Güzellik ekipmanının zayıflama etkisini artırmak için Doseer Cryolipolysis, RF ile kavitasyon tedavisi birleştirin.

Cryo lipoliz Sıcak-Soğuk Lipoliz Cihazı – Yağ Dokusunu Dondurarak Parçalama Teknolojisi

Soğuk Lipoliz, bölgesel incelme teknolojisidir. Çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini dondurarak, istenen vücut bölgelerinde yağ dokusunun kalınlığını azaltma işlemidir. Lipoliz uygulamasıyla dondurulup, tahrip olan yağ hücreleri belli bir süre içerisinde vücuttan atılırlar.

Soğuk Lipoliz Clatuu 360 yöntemi nasıl çalışır?
Soğuk lipoliz, kişinin cilt üstüne uygulanan soğuk enerji ile istenmeyen cilt altı yağ tabakasının diğer dokulara zarar vermeden dondurulması ve donan yağ hücrelerinin vücudun kendi biyolojik döngüsü ile vücuttan atılması işlemidir. Yapılan uygulamanın kişiye herhangi bir yan etkisinin olmaması, işlemin gayet kolaylıkla uygulanabiliyor olması çok önemlidir. Klasik soğuk lipoliz cihazları ile sadece iki boyutlu soğutma ve dondurma yapılırken Soğuk Lipoliz Clatuu 360 ile vakumlanan bölgenin üç boyutlu olarak tamamen dondurulabiliyor olması ve bu sayede daha çok yağ hücresinin yok edilebiliyor olması da avantajdır. Bu durumda zaten ciltte sarkma ve düzensiz çökme olmadan tatmin edici bir bölgesel incelme mümkün olabiliyor.

Uygulama Görüntüleri
Whatsapp Destek